AHBAP KAMP 2019 DOLU DOLU GEÇTİ

08 Ağustos 2019
AHBAP KAMP 2019 DOLU DOLU GEÇTİ

Bu yıl itibarıyla gelenekselleşen Ahbap Kampı, 1-2-3-4 Ağustos'ta Marmaris Çamlı Köy Saklıgöl Tesisleri'nde gerçekleşti.

 

Tüm Ahbap şehirlerinden gelen temsilciler, kamp boyunca hem eğitim aldı hem de aktivite grupları sayesinde eğlenceli bir tatil geçirdi.

Şehirler Genel Kurulu, İnsanlık Çalışma Kurulu, Sanat Çalışma Grubu, Eğitim Çalışma Grubu, Medya Çalışma Grubu, Yardımlaşma Çalışma Grubu, Çevre Çalışma Grubu, Ağ Çalışma Grubu ve Bilim-Teknoloji Çalışma Grubu'nun sunumlarıyla tüm Ahbaplar; Ahbap'ı ve gelecek planlarını konuşarak fikir alışverişi gerçekleştirildi.

Kampın ikinci gününde Genel Başkan Haluk Levent'in ziyareti büyük bir sürpriz oldu. Bol bol fotoğraflar çekildi, toplantılar yapıldı.

Kampa çocuklarıyla katılan Ahbaplar da unutulmadı. Aktivite Ekibi'nin çocuklar için düzenlediği etkinlikler sayesinde minik Ahbaplarımız da kamp boyunca hem öğrendi hem eğlendi.

Ahbap sevgilerini güzel karelerle taçlandırmak isteyen Ahbaplar, fotoğraf çekimleri sırasında birbirinden güzel pozlar vererek kampı ölümsüzleştirdiler.

Tüm gün süren eğitim ve aktiviteler, akşamları yerini ateş başında oyunlar oynayıp sohbet eden Ahbaplara bıraktı. 

Katılım sağlayan Ahbaplarımıza çok çok teşekkür ediyor, kamp boyunca edindikleri tecrübeleri şehirlerindeki Ahbaplarla en kısa sürede paylaşmalarını bekliyoruz. #AhbapKamp2019 sona erdi, seneye görüşmek üzere!